Jak zjistím, že pilulka zabrala?

Zda přípravek ellaOne® fungoval, zjistíte podle začátku následující menstruace. Po užití přípravku ellaOne® má většina žen normální menstruaci v očekávané době. U některých žen však může nastat menstruace dříve nebo později než obvykle.

Pokud je následující menstruace zpožděna o více než 7 dnů, nebo je neobvykle slabá či silná, nebo pokud zaznamenáte příznaky, jako je například bolest v podbřišku, nevolnost, zvracení nebo bolest prsů, nebo pokud máte pochybnosti, zda nejste těhotná, proveďte těhotenský test.

Těhotenství po užití ellaOne®?

Pokud jste omylem užila přípravek ellaOne® v průběhu těhotenství, nebo jste otěhotněla i přes užití přípravku ellaOne®, společnost HRA Pharma (držitel licence na přípravek ellaOne®) má zájem o další informace týkající se vašeho těhotenství. Informace jsou anonymní, aby došlo k zachování důvěrnosti. Informace můžete hlásit na adrese www.hra-pregnancy-registry.com, nebo můžete požádat svého lékaře, aby to udělal za vás. Důrazně vám doporučujeme kontaktovat během těhotenství vašeho lékaře co nejdříve.