Zeptejte se nás

Omega Pharma a.s.
Vídeňská 188/119d, 619 00 Brno
IČ: 25388827DIČ: CZ25388827
info.csci@perrigo.com

Společnost zapsána u OR vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 6162.

Jsme tu, abychom vám pomohli, pokud máte nějaké dotazy. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a kontaktujte náš tým péče o zákazníky prostřednictvím e-mailu. Pamatujte, že jedním z nejrychlejších způsobů, jak najít odpověď na vaši otázku, může být naše FAQ nebo náš Chatbot.

Pochopte, jak jsou vaše data používána:

  • Máte-li dotaz týkající se vašich dat: HRA Pharma používá vaše osobní údaje za účelem zpracování vašich požadavků/návrhů a/nebo zodpovězení vaší žádosti.
  • Pokud nám chcete říci o nežádoucí reakci nebo problému s ellaOne®: HRA Pharma použije vaše osobní údaje za účelem splnění našich zákonných povinností a pro zodpovězení vašeho hlášení o nežádoucích účincích.
  • Máte-li požadavek, který se týká produktu nebo lékařských informací: HRA Pharma použije vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašich otázek ohledně lékařských informací.

V souladu s pravidly ochrany údajů a GDPR máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Máte také právo na přenositelnost dat a na omezení nebo vznesení námitek proti zpracování vašich osobních údajů.

Další informace o zpracování vašich osobních údajů a vašich právech podrobněji naleznete v sekci Soukromí